פרשננו לענייני העניין המזרחי

פנים. אולפן של תוכנית בוקר. יום

מגיש: [למצלמה] בוקר טוב. אנחנו שמחים להודיע כי החל מהיום ילווה את המהדורה פרשן חדש – פרשננו לעניין העניין המזרחי. [פונה לפרשן] בוקר טוב.

פרשננו לענייני העניין המזרחי: בוקר טוב זו הדרך של ההגמוניה האשכנזית מאז ימי בן גוריון לעשות לנו אינדוקטרינציה ולגרום לנו לחשוב שהבוקר טוב בשביל כולם, למרות שבבירור הבוקר של האשכנזים הרבה יותר טוב מזה של המזרחים.

מגיש חדשות: אז מה אתה מציע לאחל?

פרשננו לענייני העניין המזרחי: בוקר. ככה אין אפליה סמויה.

מגיש: אוקיי, אז בוקר. נתחיל עם הנושא הראשון שלנו – מחקר חדש קבע שבשר מעובד הוא מסוכן ומסרטן לפחות כמו סיגריות. מה יש לך להגיד בנושא?

פרשננו לענייני העניין המזרחי: במגרב זה היה ידוע כבר לפחות 500 שנה. לסבתא רבתא שלי, סעדונה לוזון עליה השלום, היה משפט קבוע שהלך ככה: "בוקרה פיל מישמיש פסטרמה", שזה אומר בעברית "דיר באלאק אתה נוגע בפסטרמה", מה שאומר שהיא ידעה שזה לא בריא. אבל יכול להיות שזה גם בגלל שסבא רבא שלי זכרונו לברכה היה קמצן.

מגיש: מעניין. בוא נדבר על גל הטרור הפלסטיני. האם לדעתך אנחנו צפויים לראות דעיכה שלו, או שאנחנו עומדים בפתחה של אינתיפאדה שלישית?

פרשננו לענייני העניין המזרחי: אצלנו במעברה היו אומרים "מי שמנסה לדקור אותך עם סכין, תקום עליו עם גרזן. מי שמנסה לקום עליך עם גרזן, תקום עליו עם אקדח. מי שמנסה לקום עליך עם אקדח, תגיד לו שההורים לא בבית ושהם יחזרו יותר מאוחר, ושאולי ינסה לדפוק אצל השכנים שעלו מרומניה".

מגיש: חשבתי שגדלת ברמת השרון.

פרשננו לענייני העניין המזרחי: זה בכלל לא העניין. אנחנו המזרחים נושאים בתוכנו את זכרון המעברה גם אם בחיים לא היינו בה.

מגיש: אני לא בטוח שאני מבין.

פרשננו לענייני העניין המזרחי: זה בגלל שאתה אשכנזי. אתם לא מבינים מה זה לשאת בדנ"א שלכם את ההשפלה, את הדיכוי, את הגזענות, את זה שבמוסך אומרים לי "אה, ביטון, מה המצב אחי?" ועדיין דופקים אותי במחיר כי אני לא יודע מה ההבדל בין שאסי לוונטיל.

מגיש: אני חצי מרוקאי.

פרשננו לענייני העניין המזרחי: אתה משתכנז.

מגיש: אני לא חושב ש…

פרשננו לענייני העניין המזרחי: הכי גרוע זה המשתכנזים. אתם חושבים שאם תתחתנו עם ההגמוניה אז היא תחבק אתכם בחזרה, אה? זו רק הדרך שלהם למשמע את המזרחים ולגרום להם להמשיך להיות מוחלשים.

מגיש: אבא שלי אף פעם לא…

פרשננו לענייני העניין המזרחי: כן, כן, אבא שלך אף פעם לא התבכיין, לא ביקש שיעשו לו טובות, עבד קשה, אני מכיר את כל הטיעונים האשכנזיים האלה. אתה לא מבין שהממסד שיחק בכם כל השנים? בטח בתיכון הסלילו אותך ללימודי מכונאות, אה?

מגיש: למדתי סוציולוגיה מורחב.

פרשננו לענייני העניין המזרחי: אז הסלילו אותך לסוציולוגיה כי ידעו שאין מה לעשות עם זה אחר כך.

מגיש: טוב, אנחנו סוטים פה מהנושא. אולי נעבור לדבר על נושא אחר שמסעיר את העולם – הקליפ החדש של אדל. מה חשבת עליו?

פרשננו לענייני העניין המזרחי: רואים שם בבירור שהאשכנזייה ההגמונית בוכה על זה שהמזרחי מסרב לעשות את מה שהיא רוצה ושהיא רוצה למחוק תת-תרבות שלמה שלא מתיישרת לפי הקודים התרבותיים שלה.

מגיש: אני לא חושב שזה מה שרואים שם.

פרשננו לענייני העניין המזרחי: זה בגלל שאתה משתכנז. הממסד ההגמוני שותל לך בראש שזה בסך הכל קליפ גרוע של זמרת מנייריסטית עם חיבה מוגזמת לעוגות אנגליות, אלה עם הפירות המסוכרים שהם לא באמת פירות, סתם ג'לי עם צבע מאכל.

מגיש: אנחנו נמצא עכשיו להפסקת פרסומות וכשנחזור נשאל – האם בעשרים השנים שחלפו מאז רצח רבין מתברר שהוא בכלל נרצח על ידי אשכנזי? וגם: האם יוסי גיספן הוא המצאה של הממסד האשכנזי שיצר אותו כדי שנחשוב שכל המזרחים מפגרים? לפרשננו לענייני העניין המזרחי יש תשובה נחרצת. הישארו עמנו.

feedback-796135_1920

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s